top of page

המלצות

"ליסי יקרה, ראשית: תודה!. חווייתי מהסדנא מקסימה ומחזקת להתפתחות אישית. הדרכת את הקבוצה בבטחון ובידע רב, הוכחת ניסיון והפגנת רגישות כלפי הקבוצה. המסרים שהעברת היו ברורים ומובנים. התפאלתי ממך באופן מיוחד ומהחיוביות התמידית שלך. נהניתי להשתתף ולקחת חלק. השיתוף בין כל המשתתפים היה מדהים. תמשיכי כך ובהצלחה והנאה בסדנאות הבאות"

(דצמבר 2015)

 

"על פגיעות, אומץ, אוטנתיות, בושה ואמפתיה...

היתה לי חוויה מעצימה, להשתתף בסדנה מעוררת השראה, המבוססת על משנתה של ד״ר ברנה ראון על ההעצמה שיש בפגיעות. ד״ר בראון חוקרת קשרים בין בני אדם- את יכולתנו לחוש הזדהות, להרגיש שייכות, ולאהוב.

ליסי, מטפלת בנשמתה, נתנה את כל כולה לתמוך בכל אחת ואחת מאיתנו במסע האישי שלנו לתת לעצמנו להיראות, להיראות לעומק, להיראות בפגיעותנו, לאהוב בלב שלם.

מומלץ בחום"

(דצמבר 2015)

 

"הגעתי לסדנא בהרגשה שאני צריכה רק עוד קצת כיוונונים וגיליתי שיש לי עוד *הרבה* מה ללמוד.
הסדנא אינה מכוונת לקבוצת גיל בעייתית מסויימת, אלא נוגעת בכל הגילאים הרלוונטיים לחברי הקבוצה.
היא מעשירה את עולם המושגים ה"הורי" במתן דגש על חווית הילד מול ההורה ומעניקה כלים להתמודדות יומיומית והרבה מאוד נקודות למחשבה.
ליסי מעבירה את הסדנא בחום, בחינניות ובלבביות אבל עם כל כך הרבה עוצמה ובטחון.
אני חושבת שזו סדנא חשובה וחובה לכל הורה שאוהב ודואג לילדיו.
אני מבטיחה לכם שתחזרו הביתה ותראו את הדברים אחרת."

(אוגוסט 2015)

 

"ממליצה בחום על סדנת ה- daring way. נותנת הרבה כלים להתמודד עם פחדים, מעצורים וקולות פנימיים שמונעים מאיתנו להעיז . ליסי נותנת סביבה תומכת ובטוחה להיפתח והקבוצה מתגבשת כמו כל קבוצת תמיכה - עוטפת, קשובה, לא שופטת ומקבלת. רכשתי חברות וכלים חשובים. תני לעצמך את המתנה הזו !"

(יולי 2015)

 

"התיישבתי על ספת שני המושבים של ליסי כדי לעזור לעצמי לצאת מהמקום המאוד תקוע אליו הגעתי בחיי. 

ליסי, בחיוך רגוע ובטוח, מלא בהכלה ובחוסר שיפוטיות, הובילה אותי בקצב שלי ובתשומת לב דרך כל המשוכות והקשיים שהיו טמונים בדרך, והיו הרבה.

אהבתי מאוד את העובדה שליסי תמיד דיברה אליי בגובה העיניים ולא שמרה על מרחק כ"קאוצ'רית". תמיד שיתפה והביאה דוגמאות אישיות. זה חימם לי את הלב. זה גרם לי לחשוב שאני לא לבד ויש מי שמחזיק לי את היד בתקופה הכל כך לא פשוטה שעוברת עליי.

ליסי תודה רבה. לעולם תהיי חלק ממי שאני מהיום והלאה"

(יוני 2015) 

 

"השתתפתי בסדנה של ליסי עם עוד שבע בנות, הסדנה כללה 8 מפגשים, והיתה מעצימה, מרגשת וסיפקה המון חומר למחשבה ולעיבוד. המפגש עם הבנות בקבוצה היה נהדר ותומך, בזכות המתווה הרגיש והחם שליסי יצרה, וגרם להבין עד כמה כל אחת מאיתנו אינה לבד (גם כשנדמה שכן) וגם כמה נקודות חיבור ושיתוף ישנן - גם כשכל אחת מגיעה בשלב ובסטטוס אחר לגמרי בחייה. המפגש עם ליסי זו חוויה בפני עצמה - ליסי רגישה, קשובה, חכמה ובעלת זכרון נדיר - לכל פרט שנאמר במהלך כל אחד ממפגשי הסדנה.

הסדנה היוותה ועודנה מהווה אבן דרך משמעותית עבורי במסלול חיי ואני רוצה לשלוח לליסי תודה על ההזדמנות הזו ולהמליץ בחום על הסדנה."

(מרץ, 2015)

 

"הצטרפתי למסע מלמד, פותח, מעניק ומעורר השראה.

שלב אחרי שלב, ברגישות, קשב ומקצועיות, ליסי הובילה אותנו לתהליכי למידה פנימיים. 
פגשתי אישה ומנחה מדהימה, עם כריזמה ותשוקה אמיתית לחלוק, לשתף, ללמד, ליצור ופשוט להיות שם בשביל כל אחת ובשביל הקבוצה.
ממליצה בחום."

(מרץ, 2015)

 

"תודה לך ליסי על האפשרות שנתת לי לעבור תהליך משמעותי בסדנא של ה"דרך להעיז".

ליסי העברת את החומר בצורה אמיתית, עם דוגמאות מהחיים. היית קשובה ונתת מקום לכל אחת.   

מי שיכולה לפרגן לעצמה ולהצטרף לחוויה ולמסע אני ממליצה מכל הלב לבוא ולגלות!"

(פברואר, 2015)

 

"תודה רבה על סדנא מעניינת, מעשירה ומחזקת, שהתחילה אצלי תהליך חשוב ומבורך של התפתחות.

הדינמיקה הקבוצתית היתה חוויתית ועוצמתית. עצוב לי מאוד שהסתיימה.

כראש הקבוצה והמדריכה עוררת השראה עם אישיותך, ויחד עם הפתיחות והאותנטיות שלך ייצרת מקום בטוח ונעים שליווה אותי בהצטרפותי למסע להעיז, בו אנסה להמשיך לצעוד תמיד.

ממליצה עליך ועל הסדנא בחום!

המון תודה!"

(ינואר, 2015)

 

"לראשונה, ביקשתי את עצתה של ליסי כשהייתי בצומת דרכים. חשתי אבודה ולא בטוחה בעצמי והאנשים הקרובים אלי לא הצליחו לעזור. ליסי חיזקה אותי, לא בכך שאמרה לי מה לעשות, אלא בכך שעזרה לי להבין מה אני באמת רוצה. לאחר פגישה זו, חזרתי אליה עוד פעמים רבות. בפגישותינו, ליסי הצליחה לקרוא בין השורות ולהבין אותי. להבין מה הן החוזקות והחולשות שלי ומה מפריע לי להתקדם הלאה. השיחות היו נטולות ביקורת ומלאות בתמיכה אמיתית (ולא רק טפיחה על השכם). יחד דברנו על דרכים לשפר ולהשתפר וליסי נתנה לי כלים שיעזרו לי להתמודד בעתיד."

(אוגוסט, 2014)

 

"פניתי לליזי לאחר לידה שניה. הרגשתי מוצפת מהתוספת המשפחתית החדשה (שהגיעה עם בעיות רפואיות), מהשינויים ההורמונליים, מהעדר תמיכת המשפחה שהיתה בארץ, מהצורך לחזור לעבודה תובענית כעבור שמונה שבועות, ומהרצון להמשיך לתחזק בעל וילד מספר אחת. אולי "מוצפת" זו לא המילה המתאימה. "דכאון" יותר מתאים. כל מה שרציתי זה לזחול מתחת לשמיכה ולישון ולישון. 

התחלתי לראות את ליזי על בסיס שבועי וכבר מהמפגש השני התחלתי להרגיש אחרת. היתה תכנית פעולה. משימות שבועיות. דברים קטנים שעזרו לבנות את היום יום מחדש. 

אהבתי את השיטה של ליזי שמאוד מתאימה לתקופות מעבר קשות בחיים. אני הייתי בתקופה כזו. לא הייתי צריכה ניתוחים פסיכולוגיים מעמיקים של ילדות רחוקה. הייתי צריכה כלים בשביל להמשיך ביום יום ולהתקדם בכל פעם קצת יותר. 

ליזי הפכה את מה שהיה ״סרט״ בלתי נסבל לחיים שלי בחזרה."

(יוני, 2014)

 

"ליסי יקרה,

הגעתי אלייך בעקבות המעבר שלי עם משפחתי מישראל לקליפורניה.

אחרי שנים של עבודה, עשייה, בניית קשרים חברתיים, משפחה וגידול ילדים בארץ, המעבר לכאן בעקבות עבודתו של בעלי, גרם לי להרגיש שקצת אבדה לי הדרך... 

בפגישותיי איתך עזרת לי לברר מחדש מי אני, מה רצונותיי, מה הם כוחותיי. עזרת לי להבין מה עובר עליי ולהתמודד עם הקשיים שמעבר מסוג זה עם משפחה יכול להביא. הרגשתי שאני יוצאת מהפגישות איתך עם כוחות חדשים, הסתכלות מזווית אחרת על מצבי והבנה יותר טובה של קשריי, עם ילדיי, בן זוגי וחברים.

קיבלתי רעיונות ועצות מועילות מאוד, שעזרו מאוד ותרמו לחיי היום יום והכל באווירה של קבלה, פתיחות והומור!

בזכותך באמת יכולתי להפוך את חוויית המעבר האישית לסוג של מתנה לחיים!

אני מודה לך על הכל! את משהו מיוחד ואני ממליצה בחום לכל מי שזקוק לעזרה לפנות אלייך!"

(מרץ 2014)

 

"הגעתי לליסי בגפי, כי הייתי בטוחה שאני מסוגלת לבד לעזור לבני בתקופה לא פשוטה של חייו.

הגעתי לבד (כי בן זוגי התנגד לקחת חלק בתהליך) והמצב היה כזה, שלא נשארה כמעט ברירה, אלא לעשות מעשה. כמעט מייד, הטיפול האישי הפך לטיפול זוגי - ליסי האירה את דרכי ודרכנו בכך שעזרה לנו להבין ש"בית" חזק ניתן לבנות עם זוגיות חזקה, מאוחדת ועם ערכים משותפים ויכולת הקשבה פעילה.

ליסי זיהתה ברגישות מופלאה ומקצוענות את הגורמים הראשיים לבעיות איתן התמודדנו - באחת התקופות הקשות של חיינו. היא עזרה לנו יחד, לחקור לעומק ולמצוא את מקור הבעיות ולא ויתרה גם כשהבענו התנגדות או כשחשנו כאב - וכאב.

היא עזרה לנו למפות את תמונת המצב האמיתית. מכל פגישה יצאנו עם כלים ישימים להתמודדות עם הבעיות .

במפגשים עם ליסי, יכולנו לכאוב, לכעוס, לשחרר ועם זאת, להיות עניינייים ופרקטיים - משהו שהיה מאוד חשוב לשנינו וחיבר את שני העולמות מהם אנו באים.

דרך העיסוק בנו, עסקנו רבות גם בבית ובילדים, המקום ממנו בעצם באנו, ויצאנו לדרך עם הרבה תובנות שאנחנו מקפידים ליישם היום, אחרי תקופה ארוכה שאנחנו כבר לא בטיפול.

ליסי מאפשרת מקום בטוח ומקצועי שאני ממליצה עליו בשיא החום, לטובת טיפול זוגי ומשפחתי."

(ינואר 2014)

 

bottom of page