top of page

המלצות

"לפני שנתיים תפסתי אומץ והרמתי טלפון לליסי. חבל שלא עשיתי את זה קודם...

בזכותה הצלחתי לשנות דברים מהותיים בחיים שלי, בזכותה הצלחתי לראות את עצמי מזווית שונה. היא הקשיבה ופתחה לי את העיניים, היא ידעה בדיוק מה כואב, היא הבינה איפה צריך לשנות, ידעה איך לדחוף אותי לשינוי, היתה שם לתמוך כשדברים לא הסתדרו, והמשיכה לעודד ולתת לי את האומץ לשנות, לזוז, להתקדם, להשיג.  

תודה על הכל ליסי!"

(ספטמבר 2016)

"בסוף הסדנא הראשונה ״הדרך להעיז״ מצאתי את עצמי מנקה בחיי אנרגיות שליליות, מוחקת את הקול הזה במוח - ״הפיקפוק״... מה שיצר כדור שלג ונתן לי אנרגייה למצוא, ממש במקרה, חלום חדש, דרך חדשה. 

לסדנת ״לחיות בלב שלם״ כבר הגעתי עם רעיון מתגבש, הרבה מוטיבציה אבל עם קושי להניע בתוך כל הבלאגן היומיומי של החיים. 

 

במפגש הראשון בחרנו משפט, שילווה אותנו לאורך הסדנא. אחרי שלמדתי כבר בסדנא הקודמת להקשיב לאינטואציות שלי בחרתי במשפט יפיפה:

 "you can choose courage or you can choose comfort but you cannot have both". כאילו נכתב בול בשבילי.

 

עם המשפט הזה בראש התקדמנו בסדנא, ושאבתי אנרגיות מהקבוצה, מהתוכן ויותר מכל מליזי - שמקשיבה עם לב כל כך נקי ופתוח ומצליחה לאתגר אותך כל פעם עם מחשבה, רעיון, עצה או שיקוף כל כך מדוייקים. 

והכי חשוב למדתי שזאת דרך חיים! שהמאבק הזה בין ה״רצון״ ל״כוחות״ תמיד יהיה קיים (במיוחד שאת כבר אמא עסוקה) ושזה בסדר, להכיר בו שהוא שם. נשמע פשוט. ולאורך הסדנה את מפנימה את זה עוד פעם ועוד פעם עד שזה נעשה טבעי יותר. וכשזה קורה- את מפסיקה להכות את עצמך שוב ושוב ב״למה אני מוותרת לעצמי, למה אני מעדיפה להמרח מול הטלווזיה במקום לשבת ולתכנן את הרעיון שלי״. ושוב עוד אנרגיות שליליות מתנקות ואז פתאום הכוחות מגיעים. דברים מתחילים לזוז. בקצב שלהם, ויש ימים שבא לך סתם להמרח, אבל את שלמה עם זה, כי את כבר מבינה שלדרך שלך יש קצב משלה, ושכל עוד המגמה היא קדימה את במקום הנכון. בחרתי באומץ, אני בוחרת כמעט יום יום באומץ. לפעמים גם נחה. ואני שלמה עם זה.

תודה לך ליזי יקרה!!!"

(יולי 2016)

"יוצרות יקרות, אני רוצה להמליץ בחום על הסדנה של ליסי - ״הורות בלב שלם״. במהלך הסדנא ליסי עזרה לי להגיע לתובנות חשובות שהשפיעו בצורה משמעותית על הדרך בה אני חווה את חיי הן כאמא והן כאדם עם חלומות.

אני מרגישה שהפכתי מאמא פונקציונאלית לאמא שלמה, בטוחה ומקבלת. התהליך עצמו היה מרתק. חשבתי שאכיר שיטה נוספת להורות. בפועל יצא שלמדתי להכיר את עצמי - על צדדי הטובים יותר וטובים פחות. למדתי להכיר דפוסי חשיבה מגבילים ומשביתי שמחה שממש מיותר להעביר לילדים. אני ממש שמחה שיצא לי לעבור את התהליך המעצים הזה עם מאמנת רגישה, מנוסה, תומכת, מאתגרת, ומעודדת. תודה רבה ליסי על האור והאהבה שהכנסת לחיי. 3>"

(יוני 2016)

"מודה שהגעתי לסדנה של ליזי עם ספקות אבל עם הבנה ונכונות שמשהו, גם אם לא ברור לי מה, צריך להשתנות. ואז פגשתי את ליזי שברגישותה ובחוכמתה הובילה אותנו למסע אמת בתוך תוככינו. אין לי ספק שבעבודה עם ליזי יתחולל בכם שינוי מפתיע, דברים יתבהרו, ולא פחות חשוב - תזכו לתמיכה רחבה מכל הקבוצה שהיא כוח אדיר בעצמה. ובסוף, ממש תודו לעצמכם, שהעזתם לנסות משהו חדש"

(אפריל 2016)

 

"בשתי מילים: השלמה נפשית. כל הקולות שלי בראש - זאת שההייתי לפני הילדים, זו שהייתי אחרי ילד ראשון, זו שהייתי לפני הרילוקיישן, זו שאני עכשיו, זו שאני רוצה להיות, עשו "סולחה" וחזרו לאהוב אחד את השני. הרעש רקע הזה שזימזם לי מאז שעברנו לכאן נוקה, חזרתי להנות מההווה. זה הניע כדור שלג ולגמרי בהפתעה. מצאתי אנרגיות חדשות שמובילות אותי עכשיו בדרך חדשה."

(אפריל 2016)

 

"הגעתי לסדנא של ליסי בלי לדעת הרבה למה אני נכנסת, אבל כן ידעתי שאני צריכה למצוא את הדרך שלי, וכנראה צריכה ארגז כלים חדש לדרך לשם. הייתי כבר בעבר בסדנאות שונות, מעצימות יותר ומעצימות פחות, ניתנות ליישום יותר ופחות בחיי היום היום העמוסים והאינטנסיבים. הסדנא: ה״הדרך להעיז״ היא לא עוד סדנא, היא דרך חיים, היא עמוקה, מלאה ברבדים, הבנה והכרה אמיתית של המקומות בהם אנו תקועים ולמה, וכמו כן, הבנה מה הם המקומות החזקים שלנו וכיצד לעורר אותם ולהעז להתשמש בהם. הדינמיקה הקבוצתית היא חלק בלתי נפרד מהדרך להעיז והיא מעצימה מאוד את התהליך ולי באופן אישי נתנה המון חוזק וכוח. ליסי הכניסה אותנו לחייה והייתה לחלק בלתי נפרד מהקבוצה ולא תפסה את מקום המרצה הנוח והמרוחק, והערכה רבה לי אליה על הבחירה האמיצה הזו. תודה ליסי על ארגז כלים עשיר ונוצץ, תודה על הצחוק והדמעות, על ההזדמנות לצלול יחד ולא לבד אל המקומות הכי קשים שלנו בשביל לטפס מהם מלאי עוז וחוזק.

אני כמובן ממליצה לכל מכריי להצטרף למסע המרתק הזה, ואני, אני ממשיכה בגב זקוף לסדנא הבאה".

(מרץ 2016)

 

"תודה רבה על סדנא מאתגרת ומרגשת. חיכיתי כל השבוע בציפייה לפגוש את החברים וליסי חכתה לנו בזרועות פתוחות, אוזן קשבת, לב חם ובאווירה אינטימית ומעודדת. בנינו לנו קבוצה מיוחדת של אנשים. פתחנו את הלב, בכינו וצחקנו. ובעיקר שיתפנו. למדתי כל כך הרבה על העצמי ועל האנשים שבחיי בזכות תורתה של ברנה בראון שללא ספק תמשיך ללוות אותי בכל שלב בהמשך"

(פברואר 2016)

 

"ליסי יקרה, ראשית: תודה!. חווייתי מהסדנא מקסימה ומחזקת להתפתחות אישית. הדרכת את הקבוצה בבטחון ובידע רב, הוכחת ניסיון והפגנת רגישות כלפי הקבוצה. המסרים שהעברת היו ברורים ומובנים. התפאלתי ממך באופן מיוחד ומהחיוביות התמידית שלך. נהניתי להשתתף ולקחת חלק. השיתוף בין כל המשתתפים היה מדהים. תמשיכי כך ובהצלחה והנאה בסדנאות הבאות"

(דצמבר 2015)

 

"על פגיעות, אומץ, אוטנתיות, בושה ואמפתיה...

היתה לי חוויה מעצימה, להשתתף בסדנה מעוררת השראה, המבוססת על משנתה של ד״ר ברנה ראון על ההעצמה שיש בפגיעות. ד״ר בראון חוקרת קשרים בין בני אדם- את יכולתנו לחוש הזדהות, להרגיש שייכות, ולאהוב.

ליסי, מטפלת בנשמתה, נתנה את כל כולה לתמוך בכל אחת ואחת מאיתנו במסע האישי שלנו לתת לעצמנו להיראות, להיראות לעומק, להיראות בפגיעותנו, לאהוב בלב שלם.

מומלץ בחום"

(דצמבר 2015)

 

 

bottom of page